O nas - EKIW Sp. z o.o. PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH I CZĘŚCI ZAMIENNYCH - BRZOSTEK

Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

Przedsiębiorstwo
Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "EKIW" Sp. z o.o. w Brzostku

jest firmą specjalizującą się głównie w produkcji noży do maszyn rolniczych i kosiarek ogrodowych. Wykonuje również różne noże na indywidualne zamówienia.
Firma produkuje maszyny rolnicze takie jak przetrząsaczo-zgrabiarki zawieszane, agregaty uprawowe oraz pielniko-obsypniki.
Początek działalności firmy to styczeń 2002 rok.
Startem dla firmy było przejęcie produkcji części produkowanych przez byłą Spółdzielnię Kółek Rolniczych w Brzostku, która posiadała bogate doświadczenie w produkcji zęba kultywatora, zęba agregatu, lemieszy pługa oraz przetrząsaczo - zgrabiarki PZ k 4-ro i 5-cio gwiazdowej.
Z czasem firma poszerzyła gamę swoich wyrobów o produkcję agregatów uprawowych oraz pielniko - obsypników jak również o produkcje dodatkowych części do kultywatora i glebogryzarki oraz rozdrabniacza gałęzi.

W 2013 roku firma zakupiła linię technologiczną do malowania proszkowego oraz wypalarkę plazmową przez co poprawiła jakość produkowanych wyrobów, zmniejszyła pracochłonność produkcji i stała się konkurencyjna na rynku.

W marcu 2015 roku poszerzyła dodatkowe zakres swojej działalności o otwarcie Drukarni Cyfrowej pod potrzeby własne oraz usługi dla ludności. Drukarnia świadczy także usługi dla kontrahentów firmy.

"EKIW" współpracuje ze znanymi firmami w Polsce oraz zagranicą: AKPIL PILZNO, AGRO-BIS MIELEC, TECHROL OŻARÓW MAZOWIECKI, AGROMARKET JARYSZKI, JĘDRUŚ RAJGRÓD, AGROMA RZESZÓW, PODLASIE KIELCE, AGROMA POZNAŃ, ALTRO KOSZALIN, WEREMCZUK NIEDRZWICA, GRANIT TARNOWO PODGÓRNE, KRUKOWIAK BRZEŚĆ KUJAWSKI, SŁOWACJA, CZECHY, WĘGRY, RUMUNIA, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, ROSJA, UKRAINA.

Firma posiada certyfikaty: "CERTYFIKAT UCZCIWOŚCI", "GAZELA BIZNESU 2014", "FIRMA OTWARTA DLA ZAWODOWCÓW".

Firma posiada za sobą kilkunastoletni dynamiczny rozwój i nadal zamierza poszerzać swoją działalność.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Nasz Partner na Litwie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego